Gwiazda Betlejemska (2019-12-31, Wtorek)

Koncert familijny SuperWirtuozów!

Coraz bliżej święta. W domach wielkie poruszenie. Zapachy pieczonego ciasta i wigilijnych potraw uparcie wiercą dziurę w nosie, a dźwięki rozbijanych świnek skarbonek i nuconych kolęd, kreślą uśmiechy na twarzach dorosłych...

Młodzi zupełnie inaczej widzą święta, bo dla nich to temat prawdziwie kosmiczny! Przylepieni do szyb okien z zacięciem poszukują na niebie tej jedynej, spełniającej wszystkie życzenia pierwszej gwiazdy... Tak się składa, że świetny był w tym kiedyś Zyzio! Astronomię opanowaną miał on do perfekcji. Jako szczęśliwy posiadacz SuperTeleskopu dawno odkrył, że Gwiazda Betlejemska - bo o niej tu mowa - ma wyjątkową moc kolędowania... Ale czy dzięki tej mocy możemy liczyć na odnalezienie Hani M.? Czy jej miejsce przy wigilijnym stole kolejny rok będzie puste?

wykonawcy:

SuperWirtuozi
Maciej CISOWSKI (prowadzenie orkiestry, scenariusz, muzyka)
Michał Misza CZORNY (scenariusz i reżyseria)

14.12.2019 godzina 17:00
Sala Widowiskowa Miejski Dom Kultury Koszutka
ul. Grażyńskiego 47, 40-126 Katowice

Bilet w cenie: 30,00zł (dorośli) / 20,00zł (dzieci)