MDK "Koszutka" i Filia "Dąb" w Katowicach

Aktualności

GOSPEL SOUND kończy 7 sezon (2018-06-12, Wtorek)

 

GOSPEL SOUND - Katowicki Chór Gospel z radością zaprasza Państwa na koncert który wieńczy 7 sezon działalności. W większości czasu pracowaliśmy nad autorskim repertuarem, który usłyszycie Państwo podczas dzisiejszego koncertu, oprócz standardów muzyki gospel. Jesteśmy grupą osób różnych wyznań chrześcijańskich, które połączyła wspólna pasja śpiewania i grania radosnej muzyki na chwałę Boga oraz dziękczynienie Stwórcy za Jego dary. Nazwa chóru oznacza dźwięk Ewangelii i nawiązuje do celu naszego istnienia, którym jest wielbienie Boga i głoszenie Słowa Bożego poprzez jak najdoskonalszą i najpiękniejszą muzykę gospel.Siedziba Miejscem prób, a zarazem siedzibą chóru wraz z zespołu jest sala muzyczna mieszcząca się przy parafii św. Szczepana w Katowicach.

Chór w tej chwili prowadzą dwie dyrygentki Jolanta Mitko oraz Alicja Andrejczuk. 
Natomiast nad kształtem artystycznym całości oraz zespołem w składzie: Maciej Chrobok – gitara elektryczna, Michał Lech – gitara akustyczna, Robert Lubowiecki – perkusjonalia, Beniamin Pilch – perkusja, Kuba WOUX Wołkiewicz – gitara basowa czuwa kompozytor, aranżer i instrumentalista Artur Wypich.

Pełna notatka o nas znajduje się na stronie internetowej oraz Facebooku, gdzie serdecznie Państwa zapraszamy: www.gospelsound.pl.

12 czerwca (wtorek) godz. 18.00
MDK "Koszutka"
ul. Grażyńskiego 47
Wstęp wolny.

Powiązane wydarzenie w kalendarium:

wszystkie wiadomości

  • Wersja graficzna: Alt  i  1
  • Przejdź do treści strony: Alt + 2
  • Mapa Witryny: Alt + 3
  • Wyszukiwarka: Alt + W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl