Aktualności

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW V PRZEGLĄD AMATORSKIEJ SZTUKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (2019-05-24, Piątek)

Szanowni Państwo,

• Poniżej znajduje się harmonogram występów w czasie V P.A.Sz.O.N. Przypominamy że impreza odbędzie się w filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”, przy ulicy Krzyżowej 1 w Katowicach w dniach 23-24.05.
  • Prosimy o sprawdzenie poprawności danych umieszczonych w tabeli
  • W myśl regulaminu przeglądu serdecznie przypominamy, że występy w kategoriach: soliści, grupy wokalne/ wokalno-instrumentalne /instrumentalne oraz taneczne nie mogą przekraczać 5 minut, natomiast prezentacje grup teatralnych 30 minut.
  • Obecnym na sali audiowizualnej i gotowym do występu należy być na pół godziny przed czasem przewidzianym w harmonogramie.
  • Czas prezentacji i ogłoszenie wyników jest czasem orientacyjnym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.
  • Wszystkie utwory z płyt i pendrivów będą puszczane w dniu prezentacji z  reżyserki sali audiowizualnej wyposażonej w laptopa, odtwarzacz CD i MP3. Prosimy, żeby płyty/pendrivy były opisane (imię i nazwisko uczestnika/nazwą grupy, oraz numer/liczba porządkowa z harmonogramu). Prosimy o dostarczanie podkładów bezpośrednio przed występem.
  • Prosimy instruktorów/opiekunów grup o dosyłanie zeskanowanych zgód wizerunkowych (w przypadku nie przysłania ich dotychczas).
  • Ze względu na dużą ilość zgłoszeń harmonogram prezentacji pozostaje niezmienny.
  • W razie pytań oraz konieczności rezygnacji udziału w Przeglądzie prosimy o niezwłoczny kontakt z Katarzyną Pawlak mali: k.martin@mdkkoszutka.pl

Życzymy owocnych przygotowań

Zespół filii „Dąb” Miejskiego Domu Kultury „Koszutka”

Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz