MDK "Koszutka" i Filia "Dąb" w Katowicach

Galeria

  • Galeria:

Tajemnice Lasu

Prace Laureatów Polsko-Czeskiego Konkursu Plastycznego "Tajemnice Lasu"

  • Kategoria wiekowa 5-6 lat I miejsce Ignacy Gruchlik – 5,5 lat

    Kategoria wiekowa 5-6 lat I miejsce Ignacy Gruchlik – 5,5 lat

  • Kategoria wiekowa 5-6 lat II miejsce – Edyta Nadarzyńska-Cichy – 6 lat

    Kategoria wiekowa 5-6 lat II miejsce – Edyta Nadarzyńska-Cichy – 6 lat

  • Kategoria wiekowa 5-6 lat III miejsce – Wojciech Musialak – 6,5 lat

    Kategoria wiekowa 5-6 lat III miejsce – Wojciech Musialak – 6,5 lat

  • Kategoria wiekowa 7-9 lat I miejsce – Zuzanna Lew – 7 lat

    Kategoria wiekowa 7-9 lat I miejsce – Zuzanna Lew – 7 lat

  • Kategoria wiekowa 7-9 lat II miejsce – Lena Biernacka – 8 lat

    Kategoria wiekowa 7-9 lat II miejsce – Lena Biernacka – 8 lat

  • Kategoria wiekowa 7-9 lat III miejsce – Maciej Stodulski – 9 lat

    Kategoria wiekowa 7-9 lat III miejsce – Maciej Stodulski – 9 lat

  • Kategoria wiekowa 7-9 lat Wyróżnienie Szymon Świtała – 8 lat

    Kategoria wiekowa 7-9 lat Wyróżnienie Szymon Świtała – 8 lat

  • Kategoria wiekowa 7-9 lat Wyróżnienie Paulina Kuszła – 8 lat

    Kategoria wiekowa 7-9 lat Wyróżnienie Paulina Kuszła – 8 lat

  • Kategoria wiekowa 10-12 lat I miejsce – Martyna Lew – 10 lat

    Kategoria wiekowa 10-12 lat I miejsce – Martyna Lew – 10 lat

  • Kategoria wiekowa 10-12 lat II miejsce – Lena Wiecha – 10 lat

    Kategoria wiekowa 10-12 lat II miejsce – Lena Wiecha – 10 lat

  • Kategoria wiekowa 10-12 lat III miejsce – Maja Kuszneruk – 10 lat

    Kategoria wiekowa 10-12 lat III miejsce – Maja Kuszneruk – 10 lat

  • Kategoria wiekowa 10-12 lat Wyróżnienie Kacper Augustynowicz – 12 lat

    Kategoria wiekowa 10-12 lat Wyróżnienie Kacper Augustynowicz – 12 lat

  • Kategoria wiekowa 10-12 lat Wyróżnienie Hanna Góras – 12 lat

    Kategoria wiekowa 10-12 lat Wyróżnienie Hanna Góras – 12 lat

  • Kategoria wiekowa 13-15 lat I miejsce – Wiktoria Lewandowska – 14 lat

    Kategoria wiekowa 13-15 lat I miejsce – Wiktoria Lewandowska – 14 lat

  • Kategoria wiekowa 13-15 lat II miejsce – Arkadiusz Tomczyk – 14 lat

    Kategoria wiekowa 13-15 lat II miejsce – Arkadiusz Tomczyk – 14 lat

  • Kategoria wiekowa 13-15 lat III miejsce – Katarzyna Kołodziejczyk – 13 lat

    Kategoria wiekowa 13-15 lat III miejsce – Katarzyna Kołodziejczyk – 13 lat

  • Kategoria wiekowa 13-15 lat Wyróżnienie Mikołaj Matyjaszczyk – 13 lat

    Kategoria wiekowa 13-15 lat Wyróżnienie Mikołaj Matyjaszczyk – 13 lat

  • Kategoria wiekowa 13-15 lat Wyróżnienie Klaudia Jastrzębska – 14 lat

    Kategoria wiekowa 13-15 lat Wyróżnienie Klaudia Jastrzębska – 14 lat

  • Kategoria wiekowa 13-15 lat Wyróżnienie Milena Widerska – 14 lat

    Kategoria wiekowa 13-15 lat Wyróżnienie Milena Widerska – 14 lat

  • Praca przestrzenna I miejsce – Emilia Krysztoforska – 11 lat

    Praca przestrzenna I miejsce – Emilia Krysztoforska – 11 lat

  • 1
  • 2
  • Wersja graficzna: Alt  i  1
  • Przejdź do treści strony: Alt + 2
  • Mapa Witryny: Alt + 3
  • Wyszukiwarka: Alt + W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl