Grafika

Pochwal się swoim dziełem

Nie musisz być mistrzem kuchni, ani zawodowym kucharzem. Czekamy na każdy, nawet najprostszy przepis!

Siedzimy w domach, więc to dobry czas na rozwój swoich umiejętności kulinarnych!

50 lat MDK "Koszutka"

Zapraszamy Was do kulinarnej podróży przez 5 ostatnich dekad MDK. Towarzyszyć jej będą wspomnienia i ciekawostki z historii domu kultury. Poznacie naszą instytucję od nowa lub przypomnicie sobie jej najważniejsze i najciekawsze momenty.

Dlaczego wybraliśmy kulinarną podróż? Nasz konkurs, to kulinarna podróż przez ostatnie 5 dekad istnienia domu kultury. To również smak i zapach, które są jak wehikuł czasu – potrafią przenieść nas w odległe czasy, obudzić wspomnienia jak za dotknięciem magicznej różdżki. Zapach ciepłego chleba przypomina rodzinny dom, smak truskawek kojarzy się z wakacjami u babci, a jagodzianki to wyprawy z kolegami do cukierni po szkole.
Wszyscy pamiętamy smak pierwszego gofra z bitą śmietaną, kogel-mogel ucierany z kakao, oranżadę w proszku, zupę pomidorową mamy, ciasto drożdżowe, które babcia piekła na rodzinne popołudnie lub kakao, które robiła mama, gdy było nam smutno.

Bo wspomnienia mają SMAK!!!

Weź udział

Lubisz gotować? Masz w swojej kuchni sprawdzone przepisy?
A może wolisz piec ciasta, albo znasz przepis na szybką przekąskę?
Ten konkurs jest dla Ciebie!
Co nam zaserwujesz?

Zgłoszenia

Prześlij na domkultury@mdkkoszutka.pl lub na naszej stronie Facebook

Aktualny termin nadsyłania prac to 30 listopada 2020r.

Poniżej dostępny jest regulamin wraz z metryczką.

podział strony

50 lat MDK

Jestem częścią Koszutki już od 50 lat! Zaprojektował mnie Wacław Lipiński. Mam nadzieję, że macie sporo dobrych wspomnień związanych ze mną! Teraz czekam na Wasze archiwalne zdjęcia - zarówno z zewnątrz, jak i z wnętrza. Bo wiadomo, wnętrze jest najważniejsze!

Pomóż mi znaleźć zdjęcia z lat mojej młodości!

Jeśli znajdziecie jakieś zdjęcia, proszę o wysłanie ich na domkultury@mdkkoszutka.pl lub przyniesienie je do sekretariatu celem zeskanowania.

Zapraszam w moje progi serdecznie i liczę na zdjęcia, Wasz budynek przy ul. Grażyńskiego 47